Parker Jotter ballpen
sign in to view pricing
sku. 002100
7 colours
Popular search terms
8996 3775 Stainless steel travel mug teddy bear vest wine 4 in 1 pen 4087 7705_02 005688The Werner
Sku. 1097558
The Werner
Bamboo bread cutting board. Includes a stainless steel bread knife with bamboo handle. Individually packaged in a brown carton box
| Product dimensions (L x W x H) | 400 x 300 x 19.5 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel, Bamboo |
| Net weight | 1585 gr |
| Commodity code | 4419190000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 290 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 425 x 280 x 310 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 17 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.