The otto
Anti-stress ball
sign in to view pricing
sku. 003965
7 colours
Popular search terms
keyring pencils 003690 Gold golf 1349524 E1063_08 Stress Cube The Kirby usb cablesThe Coast
Sku. 1454843
The Coast
Binoculars, with a 4 x 30 magnification and packed individually in a brown carton box.
| Product dimensions (L x W x H) | 115.0 x 80 x 47.0 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Acrylic |
| Net weight | 97 gr |
| Commodity code | 9005100000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 1,800 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 445 x 275 x 515 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.4 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.