The Nestor
Anti-stress dice
sign in to view pricing
sku. 003690
1 colour
Popular search terms
003690 Gold puzzles scale Stress Cube The Kirby timer usb cables Wooden coasters with NFC chip golfThe Omar
Sku. 003127
The Omar
Steel, Friday afternoon hammer with bottle opener and PVC handle.
| Product dimensions (L x W x H) | 110 x 28.0 x 245.0 mm |
|---|---|
| Materials | PVC, Carbon Steel |
| Net weight | 291 gr |
| Commodity code | 8205200000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 48 |
| Number in inner carton | 6 |
| Number on pallet | 1,440 |
| Cadmium |
|---|
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 290 x 240 x 325 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.6 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.