The Nestor
Anti-stress dice
sign in to view pricing
sku. 003690
1 colour
Popular search terms
003690 Gold puzzles scale Stress Cube The Kirby timer usb cables Wooden coasters with NFC chip golfThe Liana
Sku. 668059
The Liana
Polyester and cotton apron with coloured bands and front pocket. Includes bottle opener
For embroidery options - Sku. 668060
| Product dimensions (L x W x H) | 700 x 800 x 2.0 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium, Cotton, Metal, Polyester 100% |
| Net weight | 220 gr |
| Commodity code | 6211421000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 1,200 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| Nickel |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 400 x 400 x 380 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 12 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.