The Disc
Round mint card with sugar free mints
sign in to view pricing
sku. CX0211
1 colour gluten free vegan
Trending products
The Disc
Round mint card with sugar free mints
sign in to view pricing
sku. CX0211
1 colour gluten free vegan
The Toot
Mint card with sugar free mints
sign in to view pricing
sku. CX0241
8 colours best seller gluten free vegan
The Henny
Small glass jar with choco's
sign in to view pricing
sku. CX0303
7 colours
The Brooklyn
Sku. 1014871
The Brooklyn
Telescopic umbrella with eight panels and oak wood handle, supplied in a matching sleeve.
| Product dimensions (⌀ x L x W x H) | 970 x 595.0 x 970 x 970 mm |
|---|---|
| Materials | Wood, Plastic, Polyester, Steel, rPET |
| Net weight | 250 gr |
| Commodity code | 6601910000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 36 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 1,728 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Lead |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 510 x 290 x 130 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.7 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.