Telescopic selfie stick
sign in to view pricing
sku. 007248
6 colours
Popular search terms
keyring pencils renata trolley coin Trolley coin keyring trolley keyring trolley token visor waist bag X819027Trending products
Telescopic selfie stick
sign in to view pricing
sku. 007248
6 colours
The Astro
RPET bottle with time markings (1000ml)
sign in to view pricing
sku. 1015136
9 colours best seller eco proof
The Rayleigh
Flat hinged tin with sugar free mints
sign in to view pricing
sku. CX0101
14 colours gluten free vegan
The Geoffrey
Sku. 1172271
The Geoffrey
Rectangular bamboo keyring with a black rubber-coated stainless steel inlay.
| Product dimensions (L x W x H) | 103.0 x 26.0 x 5.0 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel, Bamboo |
| Net weight | 15 gr |
| Commodity code | 7326200090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 18,500 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 390 x 200 x 350 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 10 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.