The Nestor
Anti-stress dice
sign in to view pricing
sku. 003690
1 colour
Popular search terms
003690 Gold puzzles scale Stress Cube The Kirby timer usb cables Wooden coasters with NFC chip golfThe Fiza
Sku. 008657
The Fiza
Electric bottle opener with matt black finish. Two silver push buttons operate the opener and the stand doubles as foil cutter. Batteries included.
| Product dimensions (H) | 270 mm |
|---|---|
| Materials | ABS |
| Net weight | 431 gr |
| Commodity code | 8205510000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 4 x UM3-AA-LR6 |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 320 |
| Battery 2006/66/EC |
|---|
| D.o.C EMC/CE |
| EMC |
| MSDS |
| PAHs |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 540 x 300 x 390 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.23 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.