The Nestor
Anti-stress dice
sign in to view pricing
sku. 003690
1 colour
Popular search terms
003690 Gold puzzles scale Stress Cube The Kirby timer usb cables Wooden coasters with NFC chip golfThe Baylor
Sku. 1014838
The Baylor
Apron with front pockets and adjustable PU straps.
For printing options - Sku. 1014864
Artwork design - 15 colours maximum
| Product dimensions (L x W) | 700 x 950 mm |
|---|---|
| Materials | Cotton, Polyester, PU, rPET |
| Net weight | 189 gr |
| Commodity code | 6211421000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 80 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 1,600 |
| BSCI |
|---|
| Export carton dimensions (L x W x H) | 720 x 300 x 320 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 16.5 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.