The Imogen
OEKO-TEX® cotton shopping bag (220gsm/6.49oz)
sign in to view pricing
sku. 1161747
1 colour
Trending products
The Imogen
OEKO-TEX® cotton shopping bag (220gsm/6.49oz)
sign in to view pricing
sku. 1161747
1 colour
The Tarek
Recycled PU notebook with ballpen gift set (approx. A5)
sign in to view pricing
sku. 1274009
3 colours
The Kasos
Cotton shopper. (330gsm/9.73oz)
sign in to view pricing
sku. X201003
1 colour eco friendly
The Curtis
Sku. 1171419
The Curtis
RPET 190T telescopic automatic umbrella with eight panels and a fiberglass frame.
| Product dimensions (⌀ x L x W x H) | 1200 x 950 x 1200 x 1200 mm |
|---|---|
| Materials | Fibreglass, Plastic, rPET |
| Net weight | 520 gr |
| Commodity code | 6601999000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 12 |
| Number on pallet | 576 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 970 x 235 x 180 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 13.5 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.