The Disc
Round mint card with sugar free mints
sign in to view pricing
sku. CX0211
1 colour gluten free vegan
Trending products
The Disc
Round mint card with sugar free mints
sign in to view pricing
sku. CX0211
1 colour gluten free vegan
The Toot
Mint card with sugar free mints
sign in to view pricing
sku. CX0241
8 colours best seller gluten free vegan
The Henny
Small glass jar with choco's
sign in to view pricing
sku. CX0303
7 colours
The Beatrix
Sku. 004087
The Beatrix
Manual polyester (210D) golf umbrella with eight panels, a Velcro closing, fibreglass frame and shaft. Includes a matching carry sleeve.
| Product dimensions (⌀ x H) | 1300 x 1020 mm |
|---|---|
| Materials | Fibreglass, Polyester, Polyester 210T |
| Net weight | 382 gr |
| Commodity code | 6601992000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 12 |
| Number on pallet | 576 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 1045 x 205 x 180 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.4 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.