The Zola
Light up logo torch key ring
sign in to view pricing
sku. 008297
7 colours best seller
Popular search terms
backpack golf highlighter kayring keyring in box kids coloring book sock sweet The Bargin The NestorThe April
Sku. 1171289
The April
Zinc alloy combination lock. Instructions included. Individually packaged in a white box.
| Product dimensions (L x W x H) | 65.0 x 20 x 8.0 mm |
|---|---|
| Materials | Zinc alloy |
| Net weight | 18 gr |
| Commodity code | 8301100000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 400 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 20,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 300 x 165 x 300 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.9 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.