The Juno
Cooler bag
sign in to view pricing
sku. 007521
5 colours best seller
Popular search terms
cooler KEYRING sunglasses charger teal the laura towel travel mug umbrella WIREBOUNDThe Laura
Sku. 009181
The Laura
Mobile phone holder with flexible bracket that adjusts to the size and position of the phone. Delivered in gift box.
| Product dimensions (L x W x H) | 101.0 x 50 x 34.0 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Silicone |
| Net weight | 55 gr |
| Commodity code | 3926909790 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 1,800 |
| Cadmium |
|---|
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 500 x 250 x 570 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.2 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.