Telescopic selfie stick
sign in to view pricing
sku. 007248
6 colours
Popular search terms
keyring pencils renata trolley coin Trolley coin keyring trolley keyring trolley token visor waist bag X819027Trending products
Telescopic selfie stick
sign in to view pricing
sku. 007248
6 colours
The Astro
RPET bottle with time markings (1000ml)
sign in to view pricing
sku. 1015136
9 colours best seller eco proof
The Rayleigh
Flat hinged tin with sugar free mints
sign in to view pricing
sku. CX0101
14 colours gluten free vegan
The Yolanda
Sku. 003298
The Yolanda
Pen set consisting of a lacquered ballpen and pencil in a matching colour metal presentation box, black ink. Provided with German Dokumental Ink.
Black ink.
| Product dimensions (L x W x H) | 160 x 54.0 x 19.0 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium, Tin |
| Net weight | 82 gr |
| Commodity code | 9608500000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,000 |
| 2013/2/EU |
|---|
| 94/62/EC |
| BSCI |
| Cadmium |
| EN71-3 |
| Lead |
| Nickel |
| PAHs |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 360 x 320 x 220 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.74 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.