The Nestor
Anti-stress dice
sign in to view pricing
sku. 003690
1 colour
Popular search terms
003690 Gold puzzles scale Stress Cube The Kirby timer usb cables Wooden coasters with NFC chip golfThe Ace
Sku. 966195
The Ace
Bamboo bottle opener with magnet. A smart and eco-friendly giveaway.
| Product dimensions (W x H) | 60 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | Iron, Bamboo |
| Net weight | 27 gr |
| Commodity code | 8205510000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 400 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 14,400 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| Lead |
| PCP |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 315 x 270 x 240 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.1 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.