The Nestor
Anti-stress dice
sign in to view pricing
sku. 003690
1 colour
Popular search terms
003690 Gold puzzles scale Stress Cube The Kirby timer usb cables Wooden coasters with NFC chip golfThe Greg
Sku. 1172315
The Greg
Apron with shoulder straps and two front pockets. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 880 x 680 x 880 mm |
|---|---|
| Materials | Cotton, Denim, Polyester |
| Net weight | 219 gr |
| Commodity code | 6211431000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 40 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 400 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 550 x 320 x 640 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.1 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.