The Nestor
Anti-stress dice
sign in to view pricing
sku. 003690
1 colour
Popular search terms
003690 Gold puzzles scale Stress Cube The Kirby timer usb cables Wooden coasters with NFC chip golfThe Adaline
Sku. 008296
The Adaline
Plastic lunch box. The sides of the top and bottom are bevelled. Size: 17 x 13 cm.
| Product dimensions (L x W x H) | 175.0 x 130 x 50 mm |
|---|---|
| Materials | PP |
| Net weight | 87 gr |
| Commodity code | 3924900000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 1,200 |
| Bisphenol A (BPA) |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| LFGB |
| PAHs |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 395 x 320 x 415 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 5 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.