The Zola
Light up logo torch key ring
sign in to view pricing
sku. 008297
7 colours best seller
Popular search terms
backpack golf highlighter kayring keyring in box kids coloring book sock sweet The Bargin The NestorThe Liana
Sku. 668059
The Liana
Polyester and cotton apron with coloured bands and front pocket. Includes bottle opener
For embroidery options - Sku. 668060
| Product dimensions (L x W x H) | 700 x 800 x 2.0 mm |
|---|---|
| Materials | Aluminium, Cotton, Metal, Polyester 100% |
| Net weight | 220 gr |
| Commodity code | 6211421000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 1,200 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Formaldehyde |
| Nickel |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 400 x 400 x 380 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 12 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.