The Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in to view pricing
sku. 003076
10 colours best seller
Popular search terms
1060 3018 3076 bottle bottle opener Brandcharger cable set caps Ceramic mug clear pouchTrending products
The Vienna
Sku. 006623
The Vienna
Polypropylene A4 promotional/exhibition bag with two white carry cords and an outside pocket on one side, suitable for leaflets or other printed material.
| Product dimensions (L x W x H) | 395.0 x 260 x 100 mm |
|---|---|
| Materials | Nylon, PP 0.18 mm |
| Net weight | 78 gr |
| Commodity code | 3923210000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 150 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 4,500 |
| Cadmium |
|---|
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 515 x 285 x 310 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.7 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.