The Enid
Wooden box with domino game
sign in to view pricing
sku. 002546
1 colour eco proof
Trending products
The Enid
Wooden box with domino game
sign in to view pricing
sku. 002546
1 colour eco proof
The Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in to view pricing
sku. 971864
11 colours best seller eco proof
The Erren
Office gift set (3pc)
sign in to view pricing
sku. 1273145
1 colour
The Enid
Sku. 002546
The Enid
Wooden box with domino game. The wooden dominoes and the box are FSC® 100% certified.
| Product dimensions (L x W x H) | 147.0 x 50 x 30 mm |
|---|---|
| Materials | Firewood, MDF |
| Net weight | 102 gr |
| Commodity code | 9504908000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 120 |
| Number in inner carton | |
| Number on pallet | 2,880 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 340 x 320 x 330 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.5 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.