The Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in to view pricing
sku. 003076
10 colours best seller
Popular search terms
3076 9121 CHOCOLATE earbuds highlighter jelly kayring keyring in box notebook PORTFOLIOTrending products
The Natalia
Sku. 009121
The Natalia
Card cover with a clear 12cm ruler, 2 x twenty five sheet sticky pads and a selection of self adhesive page memos.
| Product dimensions (L x W x H) | 160 x 50 x 4.0 mm |
|---|---|
| Materials | Cardboard, Paper, PVC |
| Net weight | 20 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 22,500 |
| PAHs |
|---|
| PCP |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 350 x 240 x 320 mm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.74 kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.